Aici puteti gasi orice doriti!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

«Relaţia mea cu Monica s-a răcit»

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 137
Puncte : 398
Data de inscriere : 01/04/2009

MesajSubiect: «Relaţia mea cu Monica s-a răcit»   Sam Apr 25, 2009 8:44 am

In ultima vreme, in presă, articolele care vorbesc despre o răceală a relaţiilor dintre Monica Columbeanu şi sora ei au devenit mai dese. Azi, Ramona Gabor a decis să pună punct zvonurilor şi să discute deschis despre această problemă, in exclusivitate pentru Libertatea.

“Într-adevăr, relaţia mea cu Monica s-a răcit. Acest lucru s-a întâmplat pentru că ea şi-a făcut o familie, trebuie să stea cu aceasta, cu soţul ei. Şi eu dacă mi-aş face o familie aş proceda la fel”, şi-a început Ramona mărturisirea. Sora mai mică a Monicăi Columbeanu admite însă că şi anturajul ei a fost de vină. “Poate că a contat şi anturajul meu.

S-a văzut de două ori cu Daminuţă

Am avut discuţii cu Monica legate de unii dintre prietenii mei. Ei îi displace faptul că deseori ies cu imaginea şifonată prin presă, în urma apariţiei unor articole sau fotografii. E normal să o afecteze ce se scrie. Nu mi-a interzis niciodată să mai umblu cu cineva anume, dar mi-a dat sfaturi”, a povestit Ramona despre sora ei. Cât despre cumnatul Irinel, Ramona are numai cuvinte de laudă. “Are un suflet mare, deşi nu se exteriorizează.

Nu pot să spun că vorbim la telefon în fiecare zi - ce faci, cumnate, ce faci, cumnată - dar atunci când ne întâlnim e ok. Dacă aş avea o problemă, sunt sigură că mi-ar sări în ajutor”, ne-a mai spus Ramona, care a ţinut să precizeze şi faptul că relaţia sa cu mama ei este cât se poate de bună şi normală. “Mama vine la mine cu Irina, facem cumpărăturile împreună, îmi aduce mâncare, suntem o familie normală.

Eu am crescut acum şi nu mai am nevoie să-mi poarte ea de grijă, e firesc să stea cu Irina”, a explicat fotomodelul. În încheiere, Ramona a vorbit şi despre aşa-zisa relaţie dintre ea şi fotbalistul Cristian Daminuţă, care, în prezent, evoluează în Italia. “Nu pot să vorbesc despre o legătură cu el pentru că ne-am văzut decât de două ori. Eu nu mă pot hrăni doar cu mesaje, am nevoie de iubire. Nu cred că aş putea întreţine o relaţie la distanţă”, a încheiat frumoasa Ramona.

Monica: «Nu-mi doresc un copil acum»

Monica Columbeanu nu a aflat nici până acum dacă e sau nu însărcinată. Ea şi-a făcut mai multe teste de sarcină, în ultima perioadă, care au ieşit negative, însă spune că vrea să se asigure de rezultatul acestora printr-o nouă ecografie, pe care o va face în curând. Soţia lui Irinel Columbeanu a mărturisit, cu două zile în urmă, în cadrul emisiunii “Happy Hour” de la PRO TV, că în acest moment nu-şi doreşte încă un copil. “Nu-mi doresc în acest moment un copil, dar asta nu înseamnă că, dacă aş fi însărcinată, nu aş păstra copilul”, a declarat Monica Columbeanu.

Află duminică din Libertatea, câţi bani dă Monica pe garderoba fetiţei ei
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adevarul.forumz.ro

«Relaţia mea cu Monica s-a răcit»
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sinyore Monica Terese foto
» Firuze Hatun foto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune lucrurilor pe nume! :: Monden :: Vedete de la noi-