Aici puteti gasi orice doriti!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Mutu: "E o tâmpenie!"

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 137
Puncte : 398
Data de inscriere : 01/04/2009

MesajSubiect: Mutu: "E o tâmpenie!"   Dum Apr 12, 2009 10:24 pm

Adrian Mutu s-a arătat revoltat de faptul că presa italiană susţine că ar fi avut o relaţie extraconjugală cu Daniela Fontani, logodnica lui Gamberini, coechipierul său de la Fiorentina, fata rămanand insărcinată.

Site-ul www.goal.com a publicat zilele trecute informaţia conform căreia Adrian Mutu ar fi avut o relaţie extraconjugală cu Daniela Fontani (21 de ani), logodnica lui Alessandro Gamberini (27 de ani), coechipierul său de la AC Fiorentina. Jurnaliştii italieni susţin că în urma acestei aventuri pe care ar fi avut- o cu “Briliantul”, tânăra ar fi rămas însărcinată.

Prin intermediul Libertăţii, Adrian Mutu dezminte toate aceste afirmaţii. “Este cea mai mare tâmpenie pe care am auzit-o. Nici mie, nici Consuelei nu ne vine a crede că nişte jurnalişti pot inventa astfel de poveşti. Între mine şi Gamberini este o relaţie de prietenie”, a precizat “Briliantul”.

La rândul său, Alessandro Gamberini a declarat pentru calciomercato. it că totul este doar o invenţie. “Sunt lucruri care m-au marcat. Sunt născute din legende şi mi-au făcut mult rău. Parcă am devenit un pugilist. Am trecut peste acest moment, iar eu şi Adrian ne avem ca fraţii. Luăm des cina împreună, iar atunci când am auzit prima oară de aceste zvonuri ne-a venit la amândoi să râdem”, au fost cuvintele lui Gamberini.

Daniela Fontani (foto), de profesie coafeză, a participat, anul trecut, la concursul Miss Italia, reprezentând regiunea Toscana.

La competiţia locală, Daniela Fontani a ocupat locul doi. Frumoasa l-a cunoscut pe Gamberini, în august anul trecut, după un meci al formaţiei Viola:

“A fost dragoste la prima vedere. Atunci mi-a făcut cadou tricoul de joc. Ne simţim foarte bine împreună”, preciza, nu cu mult timp în urmă, frumoasa coafeză.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://adevarul.forumz.ro

Mutu: "E o tâmpenie!"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune lucrurilor pe nume! :: Sport >> Fotbal :: Echipa Nationala-
Mergi direct la: